ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
назад до новин
12.01.2022
Косметологія

В Taurt Medical стає доступною нова послуга - діагностика шкіри обличчя Skin Instant Lab

Кожна жінка хоча б раз задавалася питанням правильного вибору тієї чи іншої програми догляду за обличчям. Неправильний підбір косметичних засобів для домашнього догляду здатний завдати суттєвої шкоди шкірі та стати причиною багатьох проблем.

Це унікальний діагностичний інструмент, який використовується у фазі діагностики для визначення стану шкіри. Skin Instant Lab має 5 датчиків для вимірювання параметрів шкіри, підключених до комп'ютера, на якому встановлено ексклюзивно розроблене програмне забезпечення для діагностики та аналізу шкіри. Skin Instant Lab, на основі дерматокосметичного аналізу та об'єктивних вимірювань, проведених експертом, пропонує широкий вибір продуктів та процедур Biologique Recherche, які ідеально підходять для стану шкіри в даний момент.

Поглиблене дослідження шкіри відбувається у 3 етапи:

  • Початкова візуальна діагностика та заповнення спеціальної анкети з 14 питань. На їх основі дається косметологічна оцінка епідермісу.
  • Дослідження шкіри за допомогою апарату Skin Instant Lab. Комплекс вимірювань дозволяє точно визначити рівень зволоженості шкіри, ступінь її пружності, особливості ліпідного шару, індекс меланіну, вміст себуму.
  • Рекомендації щодо догляду за шкірою. Після комплексної діагностики Skin Instant Lab пропонує догляди Biologique Recherche, що оптимально відповідають стану шкіри. Всі результати вимірювань, відповіді на запитання, рекомендації щодо усунення проблем вносяться до спеціального дермокосметичного файлу.

Дані, отримані в ході дослідження, зберігаються в персональній історії, де відображатимуться всі зміни стану шкіри. Можливе коригування рекомендацій з метою розробки довгострокової програми лікування.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити