ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Психотерапія -

Психотерапія - це діалог з психотерапевтом, який формує у пацієнта схеми мислення, завдяки яким він може поліпшити свій емоційний стан і знайти власні рішення проблемних ситуацій.

Психіатр

- це лікар. Його сфера компетенції - психічні розлади (патології, захворювання). Психіатр має медичну освіту і може призначати медикаментозне лікування (лікарські препарати). Крім того, він може проводити діагностику та експертизу психічних захворювань. Він користується описової діагностикою - тобто встановлює Можливий діагноз на підставі опитування пацієнта, його скарг, видимого стану. Мета психіатричного лікування - в зниженні інтенсивності або усунення небезпечних симптомів за допомогою препаратів, які впливають на роботу мозку.
В яких випадках звертаються до психіатру?
  • галюцинації (ви бачите або чуєте щось, чого немає, за словами інших, або що сильно відрізняється від звичної реальності);
  • безсоння (ви не спите зовсім або спите не більше 2-3 годин на добу);
  • суїцидальні думки, яким вам важко чинити опір;
  • ваш близька людина висловлює ідеї про переслідування, звертається до когось неіснуючого, в зв'язку з цим завдає фізичної шкоди собі або іншим.

Психотерапія

- це «лікування» шляхом спільного з психотерапевтом дослідження внутрішнього світу людини, його переживань і звичного мислення. Воно спрямоване на зміну особистості, рішення усвідомлених і неусвідомлених внутрішніх конфліктів, поліпшення якості життя і стосунків з людьми. Це систематичний процес, який вимагає регулярних зустрічей.

Психотерапевт може супроводжувати людину і в гострих станах, паралельно з медикаментозним лікуванням, в тандемі з лікарями. Коли недостатньо полегшення поточного стану за допомогою препаратів, і є потреба в більш глибокі зміни, необхідна рефлексія свого способу життя і відносин. Також часто медикаментозне лікування буває недостатньо ефективним без усвідомлення причин появи розлади.

Це стосується:
  • панічних атак;
  • різноманітних фобій;
  • розладів харчової поведінки (анорексія, булімія, ожиріння);
  • депресивних розладів;
  • нав'язливих думок та дій;
  • психосоматичних розладів.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити