ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Відеоендоскопія

В ендоскопічному відділенні Taurt Medical лікарі здійснюють діагностичні обстеження всіх відділів травної системи і проводять малоінвазивні операції з метою оздоровлення хворого і профілактики можливих ускладнень виявлених патологічних станів.

Що таке ендоскопія – загальноклінічні аспекти

Ендоскопія – метод огляду органів із порожньою структурою буквально зсередини. Візуалізація здійснюється за допомогою спеціального обладнання з камерою, шляхами запровадження хірургічного інструментарію, джерелом світла.

Відеоендоскопія призначається в рамках обов'язкової диспансеризації (особливо у людей з особливими робочими спеціальностями), лікування та інвазивної діагностики, а також для оцінки перебігу хвороби або одужання після лікування, операцій.

У центрі Taurt є власна лабораторія, що значно розширює спектр можливостей. Під час ендоскопічного обстеження можна провести біопсію – паркан тканин для гістологічного аналізу.

Показання до призначення

Розмаїття методів дозволяє значно підвищити якість та точність дослідження. Процедура ендоскопія популярна в гастроентерології та проктології як основний метод діагностики. Показання:

 • болі неясної етіології;
 • новоутворення на узі або при пальпації;
 • стійка диспепсія;
 • болі, печія, дискомфорт;
 • слизово-гнійні або кров'яні виділення з уретри, заднього проходу;
 • відчуття стороннього тіла в ротоглотці, стравоході;
 • хронічне запалення порожніх органів із частими загостреннями.

Що можна обстежити: 12-палу кишку, черевну порожнину, стравохід та шлунок, бронхи, сечостатеву систему та інші відділи.

Ми гарантуємо конфіденційність ендоскопічного огляду, точність діагностики та інтерпретацію результату (опис) в одне відвідування. Немає необхідності повертатися до клініки повторно. За потреби результат може бути виданий в електронному вигляді.

Значення точної діагностики має технічне оснащення. У медичному центрі Taurt усі види дослідження здійснюють на японському устаткуванні останнього покоління фірми Olimpus CV-180 Evis Exera II.

Унікальність обладнання полягає у високій чіткості передачі зображення. Про те, як проводиться процедура, можна уточнити під час першої консультації з лікарем медичного центру Taurt.

Особливий формат HDTV дозволяє проводити різні методи ендоскопії, диференціювати навіть дрібні зміни на слизових оболонках, наприклад, запалення від незрілої або ранньої пухлини при фіброгастроскопії. Оптичні системи Olimpus допомагають лікарю ендоскопії:

 • підвищити точність оцінки стану капілярів, вен;
 • провести низку лікувальних заходів (поліпектомію, електро- або лазерну коагуляцію, припікання ерозій або виразок та інші);
 • провести біопсію тканин, забір секрету;
 • проконтролювати хід операції.

Апаратура оснащена функцією NBI, яка дозволяє відтворити зображення у вузькому діапазоні світлових хвиль та провести ряд термінових або планових маніпуляцій.

У медичному центрі Taurt гарантують точність проведення ендоскопічного дослідження завдяки новітньому технічному оснащенню та високій кваліфікації лікарів

У нашій клініці Taurt працюють провідні фахівці з великим досвідом роботи в галузі ендоскопії. Ми пропонуємо комфортні умови, швидку та компетентну інтерпретацію результатів дослідження, консультацію профільного лікаря.

Японські відеосистеми визнані найкращими у всьому світі, тому ми рекомендуємо записатися на дослідження саме у нас. Точність, швидкість, експертність та комфорт при проведенні нижньої або верхньої ендоскопії для пацієнта – це основні засади нашої роботи.

Підготовчі заходи до проведення ендоскопічного дослідження залежать від різновиду та локалізації досліджуваної області. При дослідженні бронхів та сечостатевих шляхів специфічної підготовки не потрібно. Значення має підготовка до ендоскопії органів шлунково-кишкового тракту: верхніх та нижніх травних відділів.

Обстеження шлунка та кишечника

Отримання якісної послуги в клініці Taurt неможливе без правильної підготовки:

 • за кілька днів перейти на низьковуглеводне харчування;
 • взяти за основу харчування рідкі або напіврідкі страви (каші, супи);
 • перед колоноскопією можна зробити клізму або випити проносне, щоб очистити просвіт прямої кишки.

Відсутність їжі та калових мас покращує візуалізацію, знижує дискомфорт, попереджає ускладнення при використанні седації або наркозу.

Відповідаючи на запитання, чи можна пити воду перед ендоскопією, лікарі рекомендують враховувати потреби організму. Краще, якщо останнє питво буде за 1-2 години до процедури.

За скільки годин до ендоскопії не можна їсти?

Залежність маніпуляції від їжі виникає у разі дослідження відділів кишечника чи шлунка. В іншому утримання від їжі показано під час проведення інвазивного дослідження під наркозом.

Напередодні обстеження вранці останній прийом їжі не пізніше 20.00 вечора попереднього дня, а до обіду або полудня можна поснідати не пізніше 6-7 годин ранку їжею, що легко перетравлюється. Зробити ендоскопію інформативною та комфортною допоможуть лікарські рекомендації.

Інвазивний метод дослідження часто не залишає сумнівів щодо остаточного діагнозу і є відправною точкою у визначенні тактики ведення пацієнта.

Запишіться на прийом по телефону або на сайті клінічного центру вже сьогодні. Не ігноруйте симптоми – ми знаємо, як допомогти.

Ціни на відеоендоскопію в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Ендоскопічне дослідження ЛОР-органів у дітей
330
Ендоскопічне дослідження ЛОР-органів у дорослих
330
Фіброгастродуендоскопія
1000
Фіброгастродуендоскопія + внутрішньовенна анестезія
2100
Відеоколоноскопія
1550
Відеоколоноскопія + внутрішньовенна анестезія
2650
Експрес тест на Helicobacter pylori
100
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії + внутрішньовенна анестезія
5600
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії
3900
Ендоскопічна поліпектомія кишечника при відеоколоноскопії + внутрішньовенна анестезія
6100
Видалення стороннього тіла стравоходу + внутрішньовенна анестезія
2750
Фіброгастродуендоскопія + відеоколоноскопія + внутрішньовенна анестезія
4200
Буржування рубцевої структури стравоходу (1 сеанс)
1100
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Запис дослідження на цифровий носій
200

Про клініку Taurt – де виробляють ендоскопію

Ми дбаємо про наших пацієнтів, тому пропонуємо високу якість послуги та широкий спектр можливостей за доступною ціною. Вартість дослідження залежить від виду та цілей, обсягу лікувально-діагностичних заходів.

Ендоскопія є перспективним напрямком у хірургії, гінекології, гастроентерології, колопроктології, онкології, отоларингології та інших. Процедури триває лише кілька хвилин, часто не потребує знеболювання.

Ендоскопічне дослідження призначається за результатами узі або фізикального огляду, а також оцінки динаміки одужання після післяопераційного лікування.

Скільки коштує процедуру можна дізнатися по телефону або на сайті медичного центру. Кабінет ендоскопії у клініці Taurt пропонує пацієнтам:

 • точність діагностики завдяки досвіду лікарів та сучасному обладнанню;
 • японська система візуалізації дозволяє виявити будь-які зміни тканин, навіть при незадовільній підготовці;
 • опис у день звернення – ми цінуємо час, тому процедурі передує консультація спеціаліста та висновок відразу після дослідження;
 • індивідуальний підхід до кожного пацієнта клініки.

Ми пропонуємо пройти ендоскопію у зручний для Вас час. Платна ендоскопія вигідно відрізняється від процедури у державних установах. Доступність, комфорт, впевненість у якості та безпеці послуги – це лише частина переваг. Свідченням нашої роботи є вдячні відгуки пацієнтів в авторитетних джерелах. Телефонуйте та записуйтесь – лікувально-діагностична ендоскопія сьогодні є перспективним напрямом у медицині.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити