ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Гінекологія

Гінекологічні консультації, діагностика та лікування. У Taurt Medical ми забезпечуємо весь комплекс послуг, пов'язаних з турботою про жіноче здоров'я - від консультацій і діагностичних процедур до проведення операцій.

Лікар-гінеколог

- це фахівець, який займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань жіночої статевої сфери. Регулярні візити (не рідше одного разу на рік) до лікаря-гінеколога необхідні кожній жінці з моменту появи перших менструацій до настання менопаузи. Своєчасне виявлення запальних і уповільнених, безсимптомних інфекційних захворювань і правильно призначене лікування - одне з найважливіших умов щасливого сімейного життя, впевненості у своїй жіночності.
В яких випадках звертаються до гінеколога?
 • Гострі, хронічні, що тягнуть болі в області малого тазу, поперековій області
 • Рясні менструації, тривалість яких більше 6-10 днів
  затримка менструації
 • В області геніталій відзначається свербіж, висипання, неприємний запах, виділення, печіння
 • Болі під час сечовипускання
 • Генетична схильність до злоякісних новоутворень органів статевої системи
 • Проблеми із зачаттям дитини, невиношування вагітності
 • Постійна субфебрильна температура (37,1 - 38 ° C)
 • Сексуальні розлади, болі при статевому житті
 • Позаматкова вагітність
 • ВПЛ (вірус папіломи людини)
 • Гідросальпінкс
 • Міома матки
 • Маткова кровотеча
 • Інфекційні патології
 • Кіста яєчника
 • Цистит
 • Фіброаденома
 • Ерозія шийки матки
 • Ектопія
 • Ендометріоз
При зверненні до послуг нашого медичного центру для обстеження у лікаря гінеколога або для проходження лікування ви можете бути впевнені у повній конфіденційності, а також у найуважнішому та делікатному відношенні з боку наших лікарів, медичного та обслуговуючого персоналу.

Підготовка

У рамках підготовки до первинного прийому у гінеколога, під час якого завжди проводиться огляд на гінекологічному кріслі, жінці варто підготуватися, прийнявши душ. Проте застосовувати будь-які додаткові процедури та косметичні засоби з антибактеріальними властивостями не варто, оскільки навіть спринцювання звичайною водою може спотворити результати аналізів. За 2 дні до відвідування гінеколога у жіночій консультації рекомендується утримуватись від вагінальних статевих контактів. Безпосередньо перед оглядом варто випорожнити сечовий міхур, оскільки під час проведення пальпації на нижню частину живота лікар може мати сильний тиск.

Комплексне гінекологічне обстеження, яке проводиться з метою діагностики ерозії шийки матки, ендометріозу або передракових змін, може включати, окрім огляду та взяття мазків, проведення розширеної цифрової відеокольпоскопії та трансвагінального УЗД органів малого тазу. Якоїсь особливої підготовки до такого обстеження не передбачено. Єдине, що слід враховувати це те, що оптимальними для проведення кольпоскопії вважаються дні менструального циклу з 7-го по 10-й.

Як відбувається обстеження

На прийомі в нашій платній гінекології лікар проводить опитування пацієнтки без будь-якого поспіху. Огляд жінки проводиться у максимально комфортних для неї умовах. При цьому у неї не вимагають одноразових простирадла, рукавичок та інших речей, необхідних для проведення ретельного гінекологічного огляду та забору мазків. За необхідності лікар призначає додаткові лабораторні аналізи, відправляє пацієнтку на УЗД та інші інструментальні діагностичні дослідження, залежно від клінічної картини. Після отримання результатів аналізів та досліджень на повторну консультацію лікар ставить діагноз і підбирає лікування.

Обстеження у нашій приватній гінекологічній клініці відбувається в умовах, максимально комфортних для наших клієнток. Кожен із них призначається певний час візиту, тому їм не доводиться сидіти годинами в очікуванні своєї черги. Кабінет кожного нашого жіночого лікаря гінеколога оснащений усім необхідним сучасним обладнанням та індивідуальними витратними матеріалами.

Опитування, огляд, особливо гінекологічний огляд при вагітності, а також будь-які необхідні медичні маніпуляції, включаючи гінекологічні операції, наші лікарі проводять максимально акуратно, ретельно та з мінімальними неприємними відчуттями для пацієнтки. Наші лікарі роблять все, що від них залежить для швидкого вирішення проблем пацієнток, пов'язаних з порушенням місячного циклу та різними захворюваннями жіночої репродуктивної системи.

Що робити після первинної консультації

Після відвідування хорошого платного гінеколога у Херсоні слід здати всі рекомендовані лікарем аналізи та пройти інструментальні обстеження, а потім записатися на повторну консультацію. Якщо гінеколог під час первинного обстеження не виявляє у пацієнтки жодних тривожних симптомів, повторне відвідування лікаря може знадобитися лише через рік у рамках щорічного профілактичного огляду.

Якщо пацієнтка була відправлена фахівцем жіночої гінекології на проходження додаткових діагностичних обстежень, то після їх проведення та отримання результатів аналізів відвідати лікаря потрібно буде повторно. Під час повторної консультації лікар поставить діагноз, пропише лікування у вигляді прийому лікарських препаратів, призначить дату проведення хірургічного втручання або періодичність виконання медичних процедур, а також докладно розповість про те, як до них підготуватися, та відповість на всі ваші запитання.

Ціни на гінекологічні послуги в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Малоінвазивні процедури
Вартість, грн.
Пайпельна біопсія ендометрію
1320
Біоревіталізація інтимної зони
5500
Бужування цервікального каналу
1650
Плазмотерапія
1300
Видалення гігром великої статевої губи
5500
Видалення поліпів
2200
Внутрішньоматкова інстиляція
1320
Гіменопластика (відновлення дівочої пліви)
11000
Епізіо-перинеопластика
8800
Лабіопластика
від 8250
Лікування стресового нетримання сечі (парауретральний філер)
11000
Марсупілізація кісти бартолінової залози
від 3300
Перинеопластика
від 11550
Пілінг інтимної зони
3630
Пластика зовнішніх статевих органів
5500
Пластика шийки матки за Еметом
від 8800
Радіохвильове лікування
від 1650
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Консультація акушера-гінеколога
 
первинна
350
вторинна
300

Спеціалісти по направленню

-

Як записатися на прийом

Щоб записатися на прийом до нашої клініки, зателефонуйте нам або вкажіть свій номер телефону, ПІБ та бажану дату прийому в електронній формі нижче. Окрім зручної для вас дати прийому ви можете вибрати лікаря з представленого на нашому сайті списку: у нас працюють дуже досвідчені акушери-гінекологи, гінекологи, що оперують, репродуктологи, гінекологи-ендокринологи, онкогінекологи.

У нашій сучасній гінекології ви зможете пройти всі необхідні для діагностики захворювань жіночої статевої сфери обстеження та багато ефективних лікувальних процедур швидко, безпечно, абсолютно конфіденційно, з мінімальним дискомфортом та за дуже доступними цінами. Вартість прийому гінекологів (первинного та повторного), що працюють у нас, а також ціни на обстеження та малоінвазивні процедури наводяться на нашому сайті.

Не відкладайте візит до лікаря, якщо відчуваєте якісь неприємні симптоми. Пам'ятайте, що при своєчасному виявленні навіть найнебезпечніші захворювання успішно виліковуються, і що багато хвороб статевої сфери з дуже неприємними симптомами проходять без наслідків для здоров'я після курсу сучасних лікарських препаратів та ефективних лікувальних процедур. Не пропускайте щорічні профілактичні обстеження у гінеколога і обов'язково записуйтесь на прийом до діагностичного центру гінекології Taurt Medical при будь-яких збоях місячного циклу, сильних болях унизу живота або при появі незвичайних виділень.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити