ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Рентген грудного відділу хребта

Цифрова рентгенографія органів грудної клітини - сучасний спосіб дослідження організму, який дозволяє діагностувати новоутворення, патологічні стани, хвороби. Функціонал обладнання передбачає збереження картини органів грудної порожнини в цифровому форматі. Процедура займає всього 60 секунд.

Рентген грудного відділу хребта

У медичному центрі Taurt проводять рентгенографію грудного відділу хребта у двох проекціях: передній та бічній. Якщо потрібно ретельніше обстеження окремих ділянок, хворого просять прийняти інші положення. Процедуру виконують у рентген-кабінеті. Грудну клітину просвічують на вдиху чи видиху. Безпосередньо під час знімку пацієнт повинен рухатися. Вагітним пацієнтам область живота закривають захисним фартухом. Після закінчення діагностики лікар повідомляє пацієнта, що дослідження завершено. Клієнт може одягнутися.

Рентген грудного відділу хребта призначають для виявлення наступних захворювань:

 • присутність патологічних скупчень рідин та газів,
 • наявність у легких ділянок запалення, які можуть свідчити про такі хвороби як туберкульоз та пневмонія,
 • сторонні предмети у дихальних шляхах,
 • наявність пухлин та набряків.

У клініці Taurt результати обстеження пацієнт отримує протягом чверті години. Цифрове зображення можна зберегти у хмарному сервісі, на електронному носії або надіслати клієнту на пошту. Висока швидкість діагностики дозволяє відразу розпочати лікування.

Показання до призначення

Оглядова рентгенографія грудної клітки призначається при таких захворюваннях:

 • позитивна реакція Манту;
 • пневмонія та бронхіт, кашель протягом тривалого періоду часу;
 • тривала взаємодія з туберкульозними пацієнтами;
 • легеневий абсцес та плеврит, підозра на гнійне запалення;
 • видимі новоутворення;
 • силікоз, викликаний постійним вдиханням повітря, насиченого діоксидом кремнію;
 • проникнення чужорідних об'єктів до органів травлення або дихання;
 • порушення роботи серця та судин;
 • патологічний ріст лімфатичних вузлів.
У медичному центрі Taurt можна зробити рентгенографію грудної клітки у двох проекціях. Наша клініка гарантує повну конфіденційність. За бажанням клієнта розшифровують результати обстеження.
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Рентгенографія кісток грудного відділу хребта - 1 проекція
350
Рентгенографія кісток грудного відділу хребта - 2 проекції
550
Всі ціни

У діагностичному центрі Taurt клієнти можуть замовити рентген грудної клітки та отримати знімок грудного відділу хребта. Обстеження проводиться за допомогою цифрового рентген Siemens Multix Impact – сучасної системи рентгенографії із вбудованим інтелектом. Надійна робота обладнання дозволяє своєчасно надати якісну допомогу хворим.

Завдяки сучасній оцифровці, отримані в ході дослідження дані перетворюються на вбудовані експертні знання. Інтелектуальні технології дають можливість отримати стабільні результати діагностики, що є важливим для правильного лікування клієнта.

Сенсорний монітор на трубці забезпечує безперервний контакт лікаря з пацієнтом. За допомогою вдосконаленої моторизації можна отримати легкий доступ до хворого.

Рентген Siemens Multix Impact оснащений компонентами преміум-класу, завдяки яким вдається швидко отримати необхідні діагностичні дані.

Бездротова конструкція обладнання дозволяє швидко та точно виконати обстеження пацієнта. Час очікування на результати скорочено до мінімуму (не більше 60 секунд), що дозволяє негайно розпочати лікування.

Пройти рентген грудного відділу хребта здебільшого можна без спеціальної підготовки. Пацієнт знімає всі аксесуари з металу та роздягається до пояса. Далі лікар підкаже, яку позу слід прийняти. При виконанні знімка хворий повинен рухатися. У певний момент необхідно затримати подих.

Під час дослідження поперекової ділянки в область обстеження потрапляє зона кишечника. У цьому випадку слід дотримуватись дієти, щоб під час діагностики процеси газоутворення були зведені до мінімуму. За кілька днів до обстеження необхідно утриматися від вживання сирих фруктів та овочів, бобових, газованих напоїв, молока, хлібобулочних виробів. У день дослідження бажано пити лише воду. За кілька годин до рентгенографії рекомендується провести очищення кишківника клізмою.

У деяких випадках менструація може стати обмеженням щодо дослідження. Перед процедурою необхідно проконсультуватися з лікарем.

Рентген може виявити грижу хребта. Для цього проводиться обстеження попереково-крижового відділу. Рентген хребта при сколіозі дозволяє визначити уроджені дефекти розвитку хребта. У клініці Taurt можна пройти рентген грудного відділу хребта.

Ціни на рентгенографію органів грудної клітки в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Рентгенографія кісток грудного відділу хребта - 1 проекція
350
Рентгенографія кісток грудного відділу хребта - 2 проекції
550
Оглядова рентгенографія черевної порожнини - 1 проекція
350
Рентгенографія кісток плечового суглоба - 1 проекція
350
Рентгенографія кісток плечових суглобів - 2 проекції
550
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Додаткова рентгенографія 1 проекції
200
Консультація лікаря-рентгенолога щодо рентгенівських знімків, виконаних в інших лікувальних закладах (за умови, що рентгенівський знімок відповідної якості)
200
Друк рентгенівської плівки 35х43
150
Запис програми на диску
50

Умови клініки – найбільш підходящий варіант, щоб зробити рентген-знімок грудної клітки. За допомогою сучасного цифрового апарату досягається гранична точність дослідження грудного відділу хребта. Вдається виявити розвиток захворювань на ранній стадії. У порівнянні з приладами радянської епохи встановлений у нашій клініці сучасний рентген Siemens Multix Impact виділяє вп'ятеро менше випромінювання.

На відміну від аналогових знімків, цифрове обстеження грудної області має ряд переваг:

 1. Результати діагностики можна документувати, архівувати та зберігати.
 2. Для лікарів та пацієнтів відкривається дистанційний доступ до знімків. Є можливість отримання консультації у віддаленому режимі,
 3. Завдяки збереженню даних у загальній базі комп'ютера завжди є доступ до результатів обстеження, що є важливим при виникненні конфліктних ситуацій.
 4. Цифровий рентген Siemens Multix Impact, який використовується в нашій клініці, має безліч технічних можливостей. Знімок можна повернути, збільшити, відобразити дзеркально. Установки дозволяють змінити контрастність зображення, жорсткість або різкість.
 5. Променеве навантаження цифрового обладнання знижено в 9-10 разів, що дозволяє максимально мінімізувати потенційну шкоду для організму.

Дослідні лікарі нашого медичного центру виконують оперативну діагностику грудного відділу хребта, надають розшифровку отриманих результатів. Вартість процедури доступна широким верствам населення.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити