ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

МРТ плечового суглоба

МРТ плечового суглоба в діагностичному центрі Taurt. Дослідження триває протягом 20-30 хвилин, не супроводжується болем і значним дискомфортом. Під час процедури можна оцінити будову суглоба, стан м'яких тканин, судин, виявити дегенеративні процеси, запалення, пухлини.

Що таке МРТ плечового суглоба?

МРТ плечового суглоба — це обстеження суглобових структур плеча за допомогою магнітно-резонансного томографа та явища ядерного магнітного резонансу. Методика дозволяє поставити точний діагноз, в тому числі в складних клінічних випадках, коли виявляються неінформативними рентгенографія, УЗД та інші методи діагностики.

В ході МРТ плечового суглоба вдається діагностувати травми, включаючи вивихи, пошкодження зв'язкового апарату, а також діагностувати ревматоїдний артрит, деформуючий остеоартроз. Магнітно-резонансна томографія дозволяє визначити ступінь пошкодження мягкотканинних структур. Під час дослідження добре візуалізуються хрящові і м'язові тканини, зв'язки та сухожилля, які складно вивчити при використанні рентгенологічного дослідження або ультразвукової діагностики.

Показання до призначення

Процедура МРТ плеча проводиться для уточнення діагнозу, оцінки ступеня вираженості отриманих ушкоджень, з метою проведення підготовки до оперативного лікування.

Основні показання:

  • травми плечової області;
  • гострі і хронічні болі в плечі;
  • запальні процеси;
  • скутих рухів;
  • новоутворення доброякісної і злоякісної природи;
  • ревматоїдний артрит;
  • аномалії розвитку.
Вивчення тканин за допомогою МРТ можна проводити з контрастним підсиленням. Воно необхідне для отримання більш чіткої візуалізації судинних аномалій, виявлення злоякісних новоутворень.
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
МРТ плечового суглоба (1 суглоб)
1700
МРТ плечових суглобів (2 суглоба)
3100
Всі ціни

В нашій клініці роблять МРТ знімки плеча і інших суглобів, і ви можете пройти процедуру, скринінг опорно-рухового апарату на томографі останнього покоління Magnetom Amira. Він відрізняється низьким рівнем шуму, широкими можливостями діагностики хвороб суглобів. Апарат оснащений датчиками, які дозволяють відслідковувати роботу важливих систем організму пацієнта під час обстеження.

Апарат працює в декількох режимах, і вони підвищують інформативність, точність діагностики, дозволяють з першого дослідження виявляти аномалії розвитку, запальні процеси і дегенеративні зміни. Під час дослідження фахівці проводять МР-перфузію, яка дає можливість діагностувати новоутворення і метастази невеликого розміру. У комплектацію апарату входять 8 багатоканальних котушок.

Спеціальна підготовка до проведення МРТ плечового суглоба не потрібно. Перед процедурою пацієнта просять зняти з себе всі прикраси, металеві вироби. МРТ має протипоказання, і вони в основному стосуються наявності електронних пристроїв і металевих імплантів в організмі. Вони можуть намагнічуватися, нагріватися і викликати травми. Пристрої під дією магнітного поля високої напруги здатні виходити з ладу. Тому підготовка до діагностики включає консультацію пацієнта, який повинен повідомити лікаря про наявність подібних протипоказань.

При проведенні обстеження за допомогою МРТ ми гарантуємо збереження конфіденційності отриманої інформації. Результати розшифровки знімків, інтерпретації отриманих даних не надаються третім особам.

Ціни на МРТ плечового суглоба в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість без контрастного посилення, грн.
Примітка
КІСТКОВО-М'ЯЗОВА СИСТЕМА
 
МРТ плечового суглоба (1 суглоб)
1700
Контраст
МРТ плечових суглобів (2 суглоба)
3100
 
МРТ кисті
1500
Контраст
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Контрастна речовина
Контраст 5 мл.
600
Контраст 10 мл.
1100
Контраст 15 мл.
1300
Контраст 20 мл.
1700
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Консультація лікаря-рентгенолога щодо результатів МРТ, проведених в інших лікувальних установах (за умови, що знімки і інформація, яка надається, відповідної якості)
500
Запис додаткового диска
50
Друк рентгенівської плівки 35х43
150
 
Максимальна вага пацієнта, якому можна провести обстеження - 200 кг.
Максимальне охоплення пацієнта, якому можна провести обстеження - 120 см

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити