ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

МРТ гомілковостопного суглоба

МРТ гомілковостопного суглоба в діагностичному центі Taurt. Методику проводять кваліфіковані діагности, які працюють на магнітно-резонансному томографі останнього покоління. Дослідження триває приблизно 20-30 хвилин. Після пацієнт отримує розшифровку знімків і з висновком може звернутися до профільного фахівця.

Що таке МРТ гомілковостопного суглоба?

МРТ гомілковостопного суглоба — це обстеження суглобових структур за допомогою магнітно-резонансного томографа, пошарового сканування в рамках дії постійного магнітного поля високої напруги. Методика застосовується з метою виявлення деструктивних і запальних процесів, аномалій будови, новоутворень, здавлення нервових структур.

МРТ голеностопа дозволяє візуалізувати всі структури суглоба, проводити диференційну діагностику, підбирати найбільш підходящі лікувальні схеми. За допомогою магнітно-резонансного томографа вдається отримати візуальний доступ в тому числі до важкодоступних для огляду тканин і структур, де нерідко виникають травми, з'являються новоутворення.

Показання до призначення

МРТ голеностопа можна пройти без призначення лікаря. Методика безпечна для здоров'я і застосовується в різних галузях медицини: ортопедія, неврологія, травматологія, хірургія.

Процедура показана пацієнтам при наявності наступних скарг і станів:

  • пошкодження будь-яких структур гомілковостопного суглоба: зв'язок, кісток, хряща, нервів і судин;
  • болю в області розташування голеностопа;
  • обмеження рухливості суглоба;
  • необхідність з'ясувати точну локалізацію новоутворення, запального процесу і пошкодженої ділянки;
  • підготовка до оперативного втручання, проведення реабілітації;
  • оцінка проведеного раніше лікування — як консервативного, так і хірургічного.

МРТ можна проводити без скарг і направлення лікаря. Іноді пацієнти хочуть переконатися у відсутності небезпечних порушень після падіння в побуті або на виробництві. Також дослідження дозволяє відстежувати стан опорно-рухового апарату в динаміці.

Вивчення тканин за допомогою МРТ можна проводити з контрастним підсиленням. Воно необхідне для отримання більш чіткої візуалізації судинних аномалій, виявлення злоякісних новоутворень.
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
МРТ гомілковостопного суглоба
1500
МРТ гомілковостопних суглобів (2 суглоба)
2800
Всі ціни

МРТ стопи і гомілковостопного суглоба, а також інших суглобових структур в нашій клініці проводять на томографі з новітнім функціоналом Magnetom Amira. Завдяки вдосконаленим технологіям дослідження проходить швидше і не супроводжується вираженим шумом. Це дозволяє в кілька разів підвищити не тільки точність діагностики, але і загальний комфорт пацієнтів.

Апарат крім звичних послідовностей дозволяє проводити МР-перфузію (для точної діагностики пухлин), безконтрастну МР-ангіографію (для вивчення судин). Також фахівці клініки використовують динамічне контрастне посилення, яке дозволяє виявляти запальні процеси і проводити точну діагностику новоутворень.

МРТ голеностопа не вимагає від пацієнта проведення тривалих і складних підготовчих заходів. При контрастному посиленні необхідно виключити наявність індивідуальної непереносимості контрастного препарату. Також МРТ проводять при відсутності в організмі інсулінових помп, металевих імплантів та інших подібних об'єктів, здатних намагнічуватися, змінювати звичне місце локалізації і втрачати функціональність. Всі металеві предмети, прикраси знімають до процедури.

Діагностика за допомогою МРТ проходить в нашій клініці зі збереженням конфіденційної інформації про пацієнта під час отримання знімків при скануванні, розшифровці результатів і проведення будь-яких інших медичних послуг.

Ціни на МРТ гомілковостопного сутава в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість без контрастного посилення, грн.
Примітка
КІСТКОВО-М'ЯЗОВА СИСТЕМА
 
МРТ гомілковостопного суглоба
1500
Контраст
МРТ гомілковостопних суглобів (2 суглоба)
2800
 
МРТ одного сегмента м'яких тканин кінцівок
1500
Контраст
МРТ двох сегментів м'яких тканин кінцівок
2800
 
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Контрастна речовина
Контраст 5 мл.
600
Контраст 10 мл.
1100
Контраст 15 мл.
1300
Контраст 20 мл.
1700
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Консультація лікаря-рентгенолога щодо результатів МРТ, проведених в інших лікувальних установах (за умови, що знімки і інформація, яка надається, відповідної якості)
500
Запис додаткового диска
50
Друк рентгенівської плівки 35х43
150
 
Максимальна вага пацієнта, якому можна провести обстеження - 200 кг.
Максимальне охоплення пацієнта, якому можна провести обстеження - 120 см

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити