ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

МРТ ангіографія судин шиї

Діагностичний центр Taurt має необхідне технічне оснащення для якісного проведення ангіографії судин шиї. Така діагностика виявляє: атеросклероз, розшарування стінок сонної артерії, анатомічні аномалії артерій і вен, васкуліти, ступінь механічного пошкодження судинних структур і інші патології. Тривалість процедури в середньому займає 20-25 хвилин.

Що таке ангіографія судин шиї?

МР ангіографія судин шиї — це неінвазивний метод, що проводиться за допомогою МР-сканера. Діагностика має високу інформативну цінність і абсолютно безпечна для пацієнта. Така процедура дає чітку візуалізацію судинних структур шиї. Вона показує їх анатомічну будову, функціональні зміни, локалізацію. Ангіографія виявляє вроджені аномалії, визначає ширину просвіту або її звуження.

Спеціальний режим, при якому проводиться дослідження судинних структур, дозволяє розрізняти рухомі (кров) і нерухомі (стінки судин) тканини. При проведенні МР ангіографії немає необхідності вводити контраст. Томограф оснащений спеціальними програмами, необхідними для створення 3д-зображення судинного русла.

Обстеження брахіоцефальних судин з безконтрастною ангіографією не має вікових обмежень. На пацієнта не поширюється променеве навантаження. Подібне дослідження допускається проводити кілька разів поспіль з коротким проміжком часу, якщо є така необхідність.

Показання до проведення ангіографії судин шиї

МРТ судин шиї рекомендується проводити в таких випадках:

 • часті болі в голові, порушення просторової орієнтації, непритомність;
 • порушення якості сну;
 • зниження гостроти слуху або зору;
 • порушення артикуляції звуків під час мовлення;
 • зниження когнітивних здібностей;
 • часте виникнення дзвону, шуму у вухах;
 • підтверджені або підозрювані новоутворення головного мозку;
 • запальні процеси інфекційного походження;
 • серйозні патології судин (закупорка, випинання стінки, відкладення ліпідних бляшок);
 • підвищення тиску в порожнині черепа;
 • епілептичні припадки або інші неврологічні відхилення.

Діагностика рекомендована пацієнтам після травматичних ушкоджень голови і шиї, особливо якщо присутня внутрішня кровотеча. Також в клініці Taurt ангіографію брахіоцефальних судин роблять особам, які перенесли інсульт.

МСКТ ангіографія судин шиї виконується у нас кращими фахівцями. Процедура проходить максимально швидко і комфортно для пацієнта будь-якого віку. Наш центр гарантує сувору конфіденційність проведення всіх досліджень.
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
МРТ судин шиї (ангіографія)
1500
Всі ціни

Медичний центр Taurt оснащений апаратом SIEMENS Magnetom Amira 1,5 Тл, на якому успішно виконується МРТ ангіографія судин шиї. Таке обстеження вдається зробити, оскільки серед 8 багатоканальних котушок є спеціальна для голови і шиї. Кожен знімок, який отримують оператори, має чудову якість і виконується з мінімальною затримкою дихання.

Скринінг магістральних артерій і вен відбувається з максимальним комфортом для пацієнта, оскільки процедура проводиться з зменшеним звуковим тиском. За рахунок оптимізації робочого навантаження тривалість МР-ангіографії істотно скорочується.

Щоб пройти ангіографію судинних структур, пацієнту не потрібно спеціально готуватися. Спосіб життя може залишатися незмінним. Відмовлятися від якихось продуктів або від ліків немає необхідності. Потрібно тільки попередньо дізнатися вартість процедури, щоб мати у своєму розпорядженні потрібну суму.

Якщо ніяких об'єктивних перешкод для проведення процедури немає, то її можна виконати прямо в день призначення, за умови відсутності черги в діагностичному відділенні. Тривалість процедури, яка займає до 20 хвилин, не вимагає того, щоб попередньо пацієнт довго морально налаштовувався.

В нашій клініці ціна ангіографії судин шиї одна з найпривабливіших в Херсоні і області. Наші фахівці створюють максимально комфортні умови під час дослідження. Після процедури вони видають висновок МРТ з описом результатів діагностики. Розшифровка може бути додатково прокоментована нашим неврологом за попереднім записом.

Ціни на ангіографію судин шиї в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість без контрастного посилення, грн.
Примітка
ОРГАНИ ШИЇ
 
МРТ судин шиї (ангіографія)
1500
 
МРТ органів шиї
1700
Контраст
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Контрастна речовина
Контраст 5 мл.
600
Контраст 10 мл.
1100
Контраст 15 мл.
1300
Контраст 20 мл.
1700
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Консультація лікаря-рентгенолога щодо результатів МРТ, проведених в інших лікувальних установах (за умови, що знімки і інформація, яка надається, відповідної якості)
500
Запис додаткового диска
50
Друк рентгенівської плівки 35х43
150
 
Максимальна вага пацієнта, якому можна провести обстеження - 200 кг.
Максимальне охоплення пацієнта, якому можна провести обстеження - 120 см

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити