ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Тонкоголкова біопсія молочної залози

Пропонуємо виконати тонкоголкову біопсію молочних залоз у клініці Taurt. Сучасне обладнання, застосування світових протоколів, експертна оцінка та багато інших медичних послуг – все це в одному найбільшому центрі країни.

Що таке ТАБ

Тонкоголкова аспіраційна біопсія молочної залози (ТАБ в абрев.) – ефективна та безпечна методика щодо характеру та онкогенності новоутворень. Такий спосіб вперше був описаний ще у 1948 році і став використовуватись для диференціальної діагностики рідинних вузлових утворень.

Процедура виконується за допомогою тонкої голки та звичайного шприца. Пункційну голку вводять у новоутворення та витягують його вміст у шприц. Отриманий матеріал відправляють на гістологічний аналіз.

Основні показання

Серед основних показань до проведення ТАБ молочної залози виділяють:

 • непальповані новоутворення з рідинним вмістом;
 • пальповані солідні утворення при інших патологічних компонентах;
 • неможливість проведення традиційної біопсії через влучення голки в порожнину кісти;
 • локалізація вузла в ретромаммарному просторі;
 • глибинні великі утворення;
 • внутрішньопротокові папіломи.

Метод ТАБ має протипоказання, серед яких вагітність та лактація, алергія на знеболювальні препарати, наявність кардіостимулятора, об'єм новоутворення менше 5 мм, інфекції. Біопсію не виконують, якщо підтверджено доброякісність пухлини або відсутні ознаки злоякісності.

Проведення тонкоголкової біопсії молочних залоз у клініці Taurt відбувається анонімно та конфіденційно. Дзвоніть та записуйтесь сьогодні – ми знаємо, як допомогти вам.

Підготовка

Спеціальна підготовка до ТАБ утворень молочної залози не потрібна. На консультації обговорюються можливі протипоказання, вибирають вид знеболювання, вивчають клінічний анамнез, щоб уникнути ускладнень та негативних наслідків. За наявності протипоказань процедура переноситься до усунення обмежень.

Не можна применшувати роль пальпації у диференціальній діагностиці, ультразвуковій діагностиці. Перед виконанням пункції жінка обов'язково проходить огляд мамолога, УЗД молочних залоз. Достовірність досліджень, виконаних в інших клініках, не більше місяця.

Для підвищення якості та інформативності діагностики можливе проведення відразу кількох пункцій з одного патологічного осередку.

Як проводиться дослідження

Процедура аспіраційної тонкоголкової біопсії проводиться в амбулаторних умовах. Після того, як призначений день обстеження, пацієнтка приходить до клініки до кабінету пункційної діагностики. Необхідно зняти прикраси, роздягнутися і лягти на кушетку. Алгоритм виконання простий і складний одночасно:

 • анестезія;
 • введення голки під контролем УЗД при порожнинах, що не пальпуються;
 • забір рідини;
 • зупинка кровотечі;
 • накладення стерильної пов'язки.

Прокол по ходу операції здійснюється безпосередньо через молочну залозу або через пахвову западину за високої локалізації новоутворення. Під час процедури не допускається зміщення голки, щоб не допустити попадання інших тканин.

Отриманий вміст надсилають для гістологічного аналізу до лабораторії. Тривалість аналізу залежить від цілей та завдань дослідження.

Сьогодні тонкоголкова біопсія вважається рутинним способом діагностики новоутворень молочних залоз та практично не має ускладнень. Іноді пацієнтки стикаються з гематомами, вторинним інфікуванням у разі недотримання лікарських рекомендацій.

Скільки часу триває? Процедура триває лише кілька хвилин. Точним рухом лікар забирає біоптат для подальшого дослідження.

Реабілітація

Відновлення після тонкоголкової аспіраційної біопсії швидке і зазвичай не перевищує 3-5 днів. У перші дві доби не можна:

 • купатися у ванній, відкритих водоймах;
 • відвідувати баню, сауну, нагрівати область входження голки;
 • переохолоджуватися;
 • травмувати груди;
 • піднімати тяжкість.

До повного загоєння місця проколу слід проводити регулярний туалет, витирати рану після душу, обробляти антисептиком, а при необхідності міняти стерильну пов'язку.

Для зменшення гематоми можна прикладати холод протягом двох-трьох годин з моменту маніпуляції. Результати оцінюють за місяць. Опис процедури буде готовим у день звернення.

Процедура ТАБ у клініці Taurt вважається рутинною. Багаторічний досвід наших лікарів, сучасне обладнання, сучасні діагностичні протоколи значно знижують ризик ускладнень, помилок та помилкових діагнозів. Нам довіряють життя та здоров'я щодня.

Ціну на тонкоголкову біопсію молочної залози можна уточнити по телефону клініки.

Ціни на тонкоголкову біопсію молочних залоз у Херсоні

Послуга
Вартість, грн.
Консультація мамолога
первинна
350
повторна
300
Послуга
Вартість, грн.
Тонкоголкова біопсія молочних залоз
від 600

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити