ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Мамографія

Мамографія - це поширений, точний і найбільш ефективний спосіб обстеження здоров'я грудей на сьогоднішній день. Достовірність результатів обстеження молочних залоз залежить як від якісного і сертифікованого обладнання, так і від кваліфікації лікаря, який робить оцінку результатів.

Мамографія в Херсоні

Мамографія — важливий інструмент як при скринінговому обстеженні, так і при діагностиці раку грудей. Тест полягає в розміщенні грудей між двома пластинами і використанні рентгенівських знімків для пошуку будь-яких підозрілих результатів. Мамографія часто дозволяє виявити аномалії грудей до появи ознак, симптомів захворювання або раку.
В лікувально-діагностичному центрі « Taurt Medical » сам процес мамографії молочної залози займе всього кілька хвилин. Проте, відвідування пацієнтки під час скринінгу зазвичай триває близько 20-30 хвилин.
Показання до проведення мамографії
У той час як скринінгові мамограми зазвичай проводяться для виявлення раку грудей у жінок без явних симптомів, діагностичні мамограми використовуються після підозрілих результатів на скринінгових маммограммах або після появи деяких ознак раку грудей попереджають лікаря про необхідність перевірки тканини.
До таких ознак можуть належати:
 
 • Ущільнення.
 • Біль в грудях.
 • Виділення із сосків.
 • Потовщення шкіри на грудях.
 • Зміни розміру або форми грудей.
 
Крім того, лікар « Taurt Medical » може порекомендувати мамографію з наступних причин:
 
 • Діагностика аномалій грудей, яку ви або ваш лікар виявите під час огляду грудей.
 • Спостереження за попередньою аномальної мамограм.
 • Відстеження розвитку шишок або нерівностей.
 
Як правило, жінкам у віці 45-74 років рекомендується проходити скринінгову мамографію кожні два роки. Для жінок з високим ризиком раку грудей обстеження грудей може починатися в більш молодому віці і/або частіше, залежно від їх індивідуальної програми скринінгу, розробленої в консультації з практикуючими лікарями.
Вагітним жінкам мамографія не проводиться через потенційних радіаційних ризиків і потенційної шкоди для майбутньої дитини.
Клініка Taurt несе відповідальність за повну конфіденційність клієнта. Дані про консультації, проведені маніпуляцій, не розголошуються ні за яких обставин.

Не плануйте мамографію з контрастуванням за тиждень до менструації, якщо в цей час ваша груди болюча. Кращий час для проведення процедури — один тиждень після менструації. Завжди повідомляйте свого лікаря або рентгенолога, якщо є ймовірність, що ви вагітні.

Фахівці лікувально-діагностичного центру « Taurt Medical » також рекомендують дотримуватися наступних рекомендацій:

 • Не наносіть дезодорант, тальк або лосьйон під руки або на груди в день обстеження. Вони можуть з'явитися на рентгенівському знімку у вигляді плям кальцію.
 • Опишіть будь-які симптоми або проблеми грудей лікаря, який проводить обстеження.
 • Якщо можливо, отримаєте попередні мамограми і надайте їх радіології під час поточного обстеження.

Перед обстеженням вас попросять зняти всі прикраси та одяг вище пояса, і вам видадуть плаття з вільного крою, яке розстібається спереду.

Під час мамографії спеціально кваліфікований рентгенолог допоможе вам зробити знімок грудей. Груди спочатку поміщається на спеціальну платформу і стискається лопаткою (часто з прозорого оргскла або іншого пластика).

Стиснення грудей необхідно для того, щоб:

 • Вирівняти товщину грудей, щоб можна було візуалізувати всю тканину.
 • Невеликі аномалії були приховані за тканиною грудей.
 • Дозволити використання меншої дози рентгенівського випромінювання.
 • Під час діагностики груди була нерухомою (це допоможе уникнути розмиття зображення через рух).
 • Збільшити різкість зображення.

Технолог буде знаходитися за скляним екраном під час рентгенівського опромінення. Вам буде запропоновано трохи змінити положення між зображеннями. Звичайні види — це вид зверху вниз і вид збоку. Процес повторюється для інших грудей.

Процес обстеження повинен зайняти близько півгодини. Коли мамографія буде завершена, вам буде запропоновано почекати, поки технолог вивчить зображення, щоб визначити, чи потрібні додаткові.

Все пацієнтки по-різному сприймають мамографію. Деякі жінки можуть відчувати біль під час процедури, а інші можуть взагалі нічого не відчувати. Більшість жінок відчувають певний дискомфорт під час самого рентгенологічного процесу. Тиск на груди з боку обладнання для тестування може викликати біль або дискомфорт, і це нормально. Ця частина процесу повинна тривати лише кілька хвилин. Після завершення діагностики не потрібне відновлення. Ви завжди можете задати додаткові питання нашому фахівцеві перед проведення діагностики або після її завершення.

Ціни на мамографію в Херсоні

Послуга
Вартість, грн.
Консультація мамолога
 
первинна
350
повторна
300
Послуга
Вартість, грн.
Мамограія
600
Трепан-біопсія молочної залози під УЗ-контролем *
2300
Пункційна біопсія молочних залоз *
600
Пункційна біопсія молочних залоз під контролем УЗД *
 

Існує кілька різних типів мамограм: скринінгові мамограми, використовувані для виявлення ознак раку грудей, і діагностичні мамограми, використовувані для діагностики аномальних скринінгових мамограм і видимих симптомів раку грудей. Як скринінгова, так і діагностична мамограми можуть бути або двомірними (традиційними) мамограмами, або тривимірними мамограмами, також відомими як томосинтезу грудей.

 • Звичайна (скринінгова) мамографія. Традиційні мамограми створюють діагностичні зображення за допомогою рентгенівської системи з низькою дозою опромінення для дослідження грудей. Мамограми використовуються для спостереження за грудьми і допомагають в ранньому виявленні та діагностиці захворювань грудей у жінок. Рентгенівські промені є найбільш часто використовуваною формою медичної візуалізації.
 • Цифрова мамографія. Цифрова мамографія замінює традиційну рентгенівську плівку на цифровий чіп для запису зображень грудей. Цей процес, також відомий як повноформатна цифрова мамографія, дозволяє переглядати зображення грудей на моніторі комп'ютера або роздруковувати їх на спеціальній плівці, аналогічній традиційній мамографії. Переваги цифрової мамографії включають більш швидке отримання зображення, менша кількість експозицій та менший дискомфорт пацієнта. Доведено, що обстеження здоров'я грудей з використанням цифрових мамограм виявляють рак грудей краще, ніж звичайні мамограми, у трьох груп жінок: жінок молодше 50 років, жінок з щільними грудьми і жінок в пременопаузі.
 • 3D мамографія. Цей інноваційний метод дозволяє лікареві краще розрізняти пухлини або тканини, які можуть бути злоякісними. У традиційній мамографії деталі грудей проглядаються на одному плоскому зображенні. 3D-мамографія дозволяє розглядати груди у вигляді декількох шарів, що дозволяє рентгенологу більш точно інтерпретувати зображення.

Доведено, що використання тривимірної мамографії значно знижує кількість хибнопозитивних результатів і дозволяє більш точно визначати рак грудей на ранніх етапах.

В нашому лікувально-діагностичному центрі «Taurt Medical» мамографія грудей проводиться конфіденційно, а отримані результати діагностики передаються тільки пацієнтці і її лікаря.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити