ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Гіменопластика -

Гіменопластика - операція в гінекології з відновлення цноти. Хірургічне втручання виконується в одне відвідування і рідко тягне за собою будь-які ускладнення. Пропонуємо пройти процедуру в медичній клініці Taurt.

Що таке гіменопластика

Гіменопластика – операція з відновлення цноти в гінекології. По ходу втручання лікар відсікає невеликий клапоть зі слизовою оболонкою і з'єднує його зі стінкою піхви для імітації незайманої пліви. Після статевого акту також виділяється кров, як і при природному процесі дефлорації. Лазерна гіменопластика популярна серед жінок, які керуються релігійними та моральними аспектами, але є й інші свідчення.

Рефлорація виконується лише за бажанням жінки. Наша клініка гарантує абсолютну конфіденційність у проведенні операції, тому все більше жінок обирають саме наших спеціалістів.

Коли жінки обирають операцію

Відновити цноту можна в наступних випадках:

 • з релігійних міркувань;
 • перед весіллям у деяких національностей та в консервативних патріархальних сім'ях (короткочасна гіменопластика);
 • для гостроти сексуальних відчуттів, у тому числі у тривалому шлюбі;
 • після сексуального насильства;
 • після дефлорації внаслідок травми, інших операцій після занять спортом.

Важливо розуміти, що бажання жінки у виконанні операції має визначальне значення. Операція може бути короткостроковою та довгостроковою. Довготривала гіменопластика потрібна при невизначеності термінів статевого контакту надалі. У медичному центрі Taurt розуміють важливість точності виконання операції, щоб уникнути розчарувань в особистому житті. Наші фахівці мають великий досвід роботи у проведенні косметичних, реконструктивних та хірургічних операцій у гінекології.

У медичному центрі Taurt гарантують безпеку, конфіденційність та високі результати операції з відновлення цноти. Ми постійно вдосконалюємо технології та протоколи. Щодня нас обирають сотні пацієнтів –; ми даруємо здоров'я та красу щодня.

Підготовка до відновлення цілісності цноти у жінок включає діагностичні заходи, як і при будь-якому іншому втручанні. Ми пропонуємо комплекс лікувально-діагностичних заходів у рамках підготовки до процедури відновлення невинності:

 • консультація гінеколога, терапевта;
 • проведення ЕКГ, ВІДЛУННЯ КГ при необхідності;
 • кольпографія;
 • фізикальний та інструментальний огляд;
 • аналізи: кров, сеча, мазок із цервікального каналу для уточнення супутніх інфекційних захворювань.

Лікар обов'язково з'ясовує наявність алергічних реакцій на препарати, супутній анамнез, побажання пацієнтки та мету операції. Останній пункт має значення у виборі протоколу операції. Якщо жінка має супутні захворювання, може знадобитися консультація вузьких фахівців.

За відсутності протипоказань лікар призначає дату операції, під час якої можна зробити незайманість. За тиждень до дати жінці слід відмовитись від сексу, вживання спиртних напоїв, куріння.

Якщо жінка обирає короткостроковий протокол відновлення, то статевий акт має відбутися через 10-14 днів. Раніше операцію проводити немає сенсу, тому що шви розійдуться, а очікуваного ефекту не буде. Операцію проводять до менструального циклу.

За кілька днів виключають прийом аспіринвмісних та інших препаратів, що впливають на згортання крові. У клінічному центрі Taurt гіменопластика проводиться амбулаторно. Операція триває близько 15 хвилин і включає наступні етапи:

 • Анестезія. Знеболення місцеве. У крайньому випадку показаний наркоз. Під час вибору препарату керуються індивідуальними особливостями.
 • Хірургічне втручання. Зашити незайману пліву при короткостроковій гіменопластіці легко. Лікар зшиває залишки пліви по краях (за її наявності). Якщо залишки пліви відсутні, її формують із оболонок піхви. При довгостроковому протоколі з піхви січуть клапоть разом з м'язовим, слизовим та підслизовим шарами, які надалі зшивають між собою.
 • Рання реабілітація. Після операції жінка залишається у клініці на кілька годин. Якщо був використаний наркоз, то чекають, поки препарат закінчить свою дію і жінка буде свідома.

Ускладнення після операції з повернення цноти рідкість. У лікарів клініці великий досвід проведення таких операцій. Хірургічне відновлення пліви можна поєднувати з реконструктивною пластикою статевих губ.

Далі подальше відновлення пацієнтки після пластики незайманої пліви не становить складності при виконанні простих рекомендацій:

 • виключити статеві контакти протягом 10-14 днів;
 • дотримуватися охоронного режиму (не переохолоджуватися, не піднімати тяжкості, не займатися силовими видами спорту);
 • правильно харчуватися – до раціону включають білкову їжу, вітаміни, а також виключають продукти, що викликають здуття живота та кишечника (капусту, бобові, свіжу здобу та кондитерську випічку).

Реабілітація після гіменопластики – важливий етап. Тяжкість, печіння та дискомфорт у перші дні після операції є нормою. Можливе незначне виділення крові. Для покращення результатів та профілактики розходження швів не рекомендується тривале сидіння, прийом гарячої ванни, відвідування сауни чи лазні. Скільки коштує процедура, можна уточнити за телефоном центру.

Ціни на гіменопластику в Херсоні

Послуга
Вартість, грн.
Консультація гінеколога
первинна
350
повторна
300
Послуга
Вартість, грн.
Лабіопластика 1 ступеня складності
8250
Лабіопластика 2 ступеня складності
11000

Ми рекомендуємо пройти процедуру короткострокової або довготривалої тришарової гіменопластики за напрямом реконструктивної гінекології жінок, які хочуть розпочати нове життя або змінити стосунки з партнером у шлюбі. Інтимність питання викликає сумнів у багатьох. Ми гарантуємо конфіденційність, сторонні не дізнаються про бажання відновити цноту.

 • Ми формуємо новий імідж приватної медицини шляхом впровадження новітніх технологій та підходів до виконання найскладніших операцій, лікувально-діагностичних маніпуляцій. Ми цінуємо своїх пацієнтів, які довіряють нам найдорожче – своє життя та здоров'я. Наші переваги:
 • Досвід лікарів. Багаторічний досвід та накопичені практичні навички гарантують точність та безпеку кожної маніпуляції.
 • Швидке обстеження. Немає потреби відвідувати інші клініки для підготовки. Пацієнт отримує весь спектр послуг на місці від першої консультації до кінцевого результату.
 • Сучасне оснащення та укомплектований штат фахівців. Власна лабораторія, новітнє обладнання, наявність операційних та лікаря-анестезіолога – ми знаємо, як убезпечити наших пацієнтів.
 • Конфіденційність. Жодна людина не дізнається про те, що жінка пройшла процедуру в клініці відновлення невинності.

Ми знайдемо підхід до кожної жінки. Пам'ятайте, що нещасний випадок чи інші минулі невдачі в особистому житті не є причиною перекреслити своє життя. Уточнити вартість можна на сайті клініки. Сьогодні допомогти у делікатній проблемі можуть спеціалісти клініки Taurt. Телефонуйте та записуйтесь на прийом – ми знаємо, як Вам допомогти.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити