ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Флебологія -

Медичний центр сучасної флебології займається лікуванням з використанням сучасних терапевтичних розробок. Госпіталізація триває 2-4 години.

Флебологія в Херсоні

Флебологія - медична галузь, що займається вивченням будови вен, їх функціоналом, патологічними процесами. Флеболог - лікар по венах і судинах з граничною точністю діагностує патологію на ранніх етапах розвитку, розробить терапевтичний план під конкретного пацієнта.
Клініка флебології Taurt приймає пацієнтів з варикозом, посттромботической станами, тромбофлебітом, трофічними виразками, флебопатії. Лікарі застосовують сучасні методики лікування. Часто проводиться стріппінг, малоінвазивне хірургічне втручання.
Показання до призначення
Консультація флеболога необхідна перед призначенням схеми лікування. Насторожити повинні такі прояви:
 • больовий синдром, судомні епізоди;
 • виражена втома в ногах під кінець робочої зміни;
 • помітна "судинна сіточка", наявність "зірочок" по шкірі ніг;
 • розширені варикозні вени;
 • набряклість, відчуття важкості.
Симптоми венозних захворювань частіше виникають у літніх людей, вагітних, через малорухливого способу життя або сильних фізичних навантажень. У групі ризику особи з надмірною вагою, шкідливими залежностями, спортсмени.
Клініка Taurt несе відповідальність за повну конфіденційність клієнта. Дані про консультації, проведені маніпуляцій, не розголошуються ні за яких обставин.

Діагностичний центр флебологии Taurt   проводить консультації без первинної підготовки. У бесіді лікар задасть кілька запитань: тривалість симптоматики, моменти посилення проявів, наявність в сім'ї венозних патологій.

Консультація та огляд включає обов'язкове УЗД вен, потім фахівець приступає до візуального огляду, пальпації в горизонтальному і вертикальному розташуванні ніг. Всі маніпуляції проводяться акуратно, безболісно. Консультація і огляд займають не більше півгодини.

Перед оперативним втручанням визначають функціональність венозних клапанів, розробляють індивідуальні заходи підготовки: компресійна білизна, відмова від деяких ліків, прийом інших препаратів і т.д. Решту підготовчих моментів планує лікар, відштовхуючись від особливостей організму і клінічної картини.

Сучасні технології терапії варикозу не вимагають особливої, тривалої підготовки. Відвідування флеболога завершується докладною звітністю: пацієнтові надають інформацію про процеси, що відбуваються, подальшої діагностики та нюансах лікування.

Мініфлебектомія проводиться через дрібні проколи діаметром не більше 2 мм, які роблять маленьким скальпелем. Через прокол вводиться флебектоміческій гачок. Він протягується крізь вену, яка потім видаляється. Процедура призначається при безсимптомному варикозі, ускладненнях варикозного розширення.

Ендовенозная лазерна абляція проводиться, якщо діаметр вени не більше 12 мм при наявності лінійного венозного ходу без звивистість. Здійснюється шляхом введення лазерного зонда після місцевого знеболювання. Потім катетер проникає в ушкоджену вену, обробляючи її потужними лазерними променями. Радіочастотна абляція відбувається аналогічним шляхом, відмінності лише в тому, що радіочастотна методика передбачає використання радіохвильового генератора.

Склеротерапия – невеликі пункції (проколи) в судинні просвіти. Здійснюється шляхом введення розчину-склерозанта через тонку гру. Препарат склеїть венозні стінки, після чого кровотік попрямує до здорової вені.

Щоб підібрати актуальну методику лікування, виявити показання та протипоказання, необхідно записатися на прийом до флеболога. Лікування менш травматично, якщо почати його вчасно, не відкладаючи візит в клініку «на потім».

Судинний хірург-флеболог розробляє індивідуальну схему реабілітації під конкретного пацієнта. Загальні рекомендації:

 • носити компресійну білизну - тривалість визначає лікар-флеболог;
 • уникати різких рухів, але здійснювати вечірні піші прогулянки;
 • утримуватися від алкоголю;
 • тимчасово уникати перегріву на сонці;
 • скорегувати режим харчування, не вживати смажену їжу;
 • дотримуватися питного режиму;
 • проводити відновну гімнастику;
 • уникати гарячих ванн, засмаги, компресів, саун, лазні;
 • приймати призначені медикаменти.

Для відновлення знадобиться 7-10 діб. Ціни на лікування варикозу залежать від професіоналізму лікаря, використовуваного обладнання. Однак це не говорить про те, що вся відповідальність за пацієнта знімається. Дотримуватися визначені лікарем рекомендації обов'язково. В іншому випадку підвищується ризик тяжких наслідків, кровотеч.

Ціни на флебологи в Херсоні

Послуга
Вартість, грн.
Консультація хірурга-флеболога (включаючи УЗД вен нижніх кінцівок)
 
первинна
750
повторна
700
Послуга
Вартість, грн.
Ехо-склеротерапія
1900
Склеротерапія
1700
Лазерна черезшкірна коагуляція судин
від 2300
Метод ClaCs (Кріолазер та Кріосклеротерапія)
від 4000
Радіочастотна абляція (1 нога)
25000
Радіочастотна абляція (2 ноги)
29000
Ендовенозна лазерна абляція (1 нога)
20000
Ендовенозна лазерна абляція (2 ноги)
28000
-

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити