ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Ендоскопічне видалення кісти

Ендоскопічне видалення кісти - малоінвазивний метод позбавлення від новоутворення, який проводиться безболісно з швидкою реабілітацією. Клініка Taurt пропонує високоточну та максимально щадну методику усунення пухлини.

Як проводиться процедура

Діагностика здійснюється за допомогою цифрового пристрою, що складається з еластичної трубки, в наконечнику якої вбудована відеокамера. Ендоскоп передає зображення у реальному часі на екран монітора. Завдяки високоточному малюнку лікар у режимі реального часу визначає локалізацію кісти — доброякісного новоутворення.

Ендоскопічне видалення кісти гайморової пазухи має ряд переваг:

 • мінімальний травматизм через вузький прокол;
 • безболісність;
 • відсутність післяопераційного естетичного дефекту;
 • низький ризик ускладнень.

Спеціаліст клініки Taurt отримує патологічну освіту з мінімальним пошкодженням стінок, тому операція проводиться амбулаторно, і пацієнт може повернутися додому того ж дня.

Показання до призначення

Показання, при яких у нашій клініці проводиться ендоскопічне дослідження гайморових пазух:

 • Утруднення носового дихання (закладеність носа).
 • Головні болі, у тому числі в області проекції гайморових пазух.
 • Почуття тяжкості та розпирання в області щік та очей.
 • Різкий біль у приносових зонах при стрибках атмосферного тиску.
 • Часті рецидиви гайморитів та синуситів.

На пізній стадії з'являються виділення з носа у вигляді жовтої прозорої рідини або гнійно-слизового секрету, що стікає по задній стінці глотки. Чим раніше ви звернетеся за допомогою до отоларинголога в клініку Taurt, тим простіше вилікуватиме хворобу.

У нашому медичному центрі ендоскопічне видалення кісти дітям проводиться безболісно, швидко та анонімно. Записуйтесь на процедуру, яку проводять висококваліфіковані лікарі в комфортних умовах з використанням найновішої техніки зараз!
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Ендоскопічне видалення кісти гайморової пазухи
від 3900

Технічне обладнання

У нашому медичному центрі ви можете пройти обстеження за допомогою відеоендоскопа останнього покоління Evis Exera II Olympus CV-180. Це цифровий апарат, що видає високоточне зображення внутрішніх органів, яке дозволяє визначити місце локалізації новоутворення з точністю до частки міліметра, а потім видалити його, не зачіпаючи здорові тканини та великі судини.

Як проводиться видалення кісти гайморової пазухи за допомогою Evis Exera II Olympus CV-180? Ось час операції:

 • Наш фахівець акуратно проникає завдяки чіткому зображенню відеоендоскопа через природне сполучення до місця локалізації кісти. У цій зоні верхньощелепна пазуха приєднана до порожнини носа.
 • Якщо перший метод здійснити не вдається, лікар за необхідності робить невеликий прокол або надріз.
 • Досягнувши мети, наш лікар, використовуючи хірургічний інструментарій та зображення на моніторі, акуратно відсікає новоутворення та витягує його через співустя.

Хірургічне втручання у медичному центрі Таурт відбувається під локальною анестезією. Якщо є протипоказання для її використання, то анестезіолог забезпечить безпечний медичний сон під загальним наркозом.

Поява больових відчуттів та ризик виникнення ускладнень після процедури зведено до мінімуму, невеликі кров'янисті виділення з носа поступово пройдуть самостійно протягом кількох годин та додаткового лікування не вимагають.

Скільки часу триває ця ендоскопічна операція на Evis Exera II Olympus CV-180? У нашій клініці її проводять амбулаторно за 20-40 хвилин. Після завершення маніпуляцій дитина перебуває під наглядом лікаря протягом 1-2 годин, потім може повернутися до звичного розпорядку.

Наш фахівець дасть докладні рекомендації щодо догляду за носовою порожниною під час реабілітації та повідомить про необхідні запобіжні заходи в цей період.

Підготовка до процедури

За 3 дні до призначеної дати операції бажано виключити тренування та інші фізичні навантаження. У дівчат у пубертатному періоді хірургічне втручання не проводять за 3 дні до менструації та протягом 3 днів після її завершення.

Підготовка до операції включає складання аналізів:

 • загальні клінічні аналізи крові та сечі;
 • дослідження крові на згортання та цукор.

Результати цих тестів будуть дійсними протягом 7 днів. Аналізи крові на віруси гепатиту B та C, а також на ВІЛ дійсні протягом місяця. У нашому діагностичному центрі за рекомендацією лікаря ви також зможете пройти комп'ютерну томографію 3D (КТ) придаткових пазух носа.

Додатково лікар може призначити інші дослідження або консультації фахівців: стоматолога, терапевта, кардіолога чи анестезіолога.

Перед операцією необхідно виключити будь-які протипоказання:

 • гострі інфекції;
 • хронічні захворювання серця та судин, нирок, печінки у стадії загострення;
 • важка форма цукрового діабету;
 • епілепсія;
 • порушення згортання крові;
 • онкологічні захворювання.

Обов'язково попередьте нашого лікаря, якщо дитина приймає якісь ліки, включаючи безрецептурні. Варто повідомити лікаря про прийом препаратів, що впливають на згортання крові.

Зверніть увагу, що за 3 години до операції не можна пити та приймати їжу.

Попередню вартість ендоскопічного видалення кісти ви можете дізнатися на нашому сайті або по телефону. Остаточну ціну комплексу лікувальних заходів (здавання необхідних аналізів, передопераційний огляд, анестезія та інші) вам озвучать заздалегідь.

Ціни на видалення кісти гарморової пазухи у Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Ендоскопічне видалення кісти гайморової пазухи
від 3900
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Запис дослідження на цифровий носій
200

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити