ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Миколаїв, пер. Корабелів, 2Б
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

Ендоскопічна поліпектомія -

Ендоскопічна поліпектомія - альтернативний метод порожнинної операції та відрізняється об'ємом хірургічного втручання. Зробити малоінвазивну процедуру можна у медичному центрі ендоскопії Taurt у Херсоні. Ми знаємо, як допомогти Вам.

Що таке ендоскопічна поліпектомія

Ендоскопічна поліпектомія – це малоінвазивна операція з приводу висічення поліпів в органах шлунково-кишкового тракту: у шлунку, прямій, товстій, сигмоподібній та товстій кишці. Унікальність операції полягає в точності та малій травматичності. Оперативний доступ не потребує розрізів. Лікар занурює м'який ендоскоп в порожнину зони, що цікавить, видаляє поліп і припікає рану, щоб уникнути кровотеч. Віддалені тканини відправляють на гістологічне дослідження з метою оцінки онкологічних ризиків та інших трансформацій.

У медичному центрі Taurt ендоскопія проводиться з метою лікування та діагностики захворювань органів травної системи. Видалення поліпа у шлунку за допомогою ендоскопії можливе під час планового огляду, якщо новоутворення має невеликі розміри.

Показання до процедури

Показання до видалення поліпів у шлунку та нижніх відділах травних шляхів:

 • множинні поліпи;
 • аденоматозні новоутворення;
 • кровотечі;
 • ризик утиску поліпа (у тому числі й ущемлені нарости);
 • виділення із заднього проходу;
 • поліпи на гемороїдальних вузлах;
 • дискомфорт і біль у прямій кишці.

Якщо в порожнині шлунка ендоскопічним шляхом виявляють дрібні поліпи, їх видаляють по ходу огляду. Великі чи множинні нарости видаляють планово.

У медичному ендоскопічному центрі Taurt працюють фахівці з великим досвідом роботи. Сьогодні ендоскопічне видалення поліпів шлунка та кишечника є рутинною і не становить складності. Ризик ускладнень практично мінімальний.
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії + внутрішньовенна анестезія
5600
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії
3900
Ендоскопічна поліпектомія кишечника при відеоколоноскопії + внутрішньовенна анестезія
6100

Ми пропонуємо пройти ендоскопічну поліпектомію у медичному центрі Taurt. Наші фахівці розуміють, що навіть незначні за розміром поліпи можуть переродитись у рак, ущемитися, викликати неприємні симптоми. Сучасне обладнання у клініці дозволяє підвищити якість лікувально-діагностичних заходів. У центрі ендоскопії встановлено японське обладнання Evis Exera II Olimpus CV-180 високого класу. Переваги:

 • висока точність візуалізації;
 • яскраве відтворення найдрібніших органних структур;
 • ідеальна сумісність з іншими ендоскопами Evis, Evis Exera серій 100/130/140/160/180;
 • можливість збільшення рухомих зображень.

На сьогоднішній день японські ендоскопи застосовуються у провідних клінічних центрах світу.

Ми пропонуємо пройти обстеження та лікування у клініці ендоскопії Taurt. Операція проводиться під місцевим знеболенням, седацією чи наркозом. Питання про метод знеболювання вирішується індивідуально та залежить від загальноклінічного анамнезу, особливостей поліпів, розміру та кількості новоутворень.

Під час втручання гнучкий ендоскоп занурюють через гортань і стравохід безпосередньо в шлунок або через пряму кишку (колоноскопія), досягають осередка поліпа, проводять його висічення в межах здорових тканин. Судини склерозують лазером або електричним розрядом (електрокоагуляція), щоб уникнути кровотеч. Зразок відправляють до лабораторії щодо гістологічного аналізу. Скільки часу триває ендоскопічна поліпектомія залежить від цілого ряду факторів.

Підготовчі заходи

Ендоскопічна поліпектомія починається з підготовки. За кілька днів рекомендовано перейти на низьковуглеводну дієту, виключити алкоголь, препарати, що містять аспірин. На консультації визначається дата поліпектомії, обговорюються варіанти знеболювання. Сама процедура проводиться натще. Тривалість операції 5-20 хвилин. В окремих випадках потрібно більше часу.

Під час просування ендоскопа по порожнім органам лікар досліджує їх структуру, цілісність, функціональність, перистальтичну активність, наповнення та інші параметри. Тому важливо, щоб порожнини кишечника та шлунка були доступні для огляду. З цією метою останній прийом їжі напередодні не пізніше 19:00-20:00. Останне питво за 2 години до процедури (помірна порція). Результати діагностики та лікування пацієнт отримує у день звернення до лікаря. Орієнтовну вартість послуги можна уточнити за телефоном клініки.

Сучасне обладнання підвищує точність лікувально-діагностичних маніпуляцій, а власна лабораторія у клініці дозволяє досягти точних результатів. Жорсткі санітарні стандарти гарантують безпеку процедури. Лікарі регулярно стажуються у провідних центрах Європи, Японії та Ізраїлю. Нам довіряють найдорожче – здоров'я та життя.

Ціни на відеоендоскопічну

поліпектомію в Херсоні

ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії + внутрішньовенна анестезія
5600
Ендоскопічна поліпектомія шлунка під час фіброгастродуендоскопії
3900
Ендоскопічна поліпектомія кишечника при відеоколоноскопії + внутрішньовенна анестезія
6100
Видалення стороннього тіла стравоходу + внутрішньовенна анестезія
2750
ОБСТЕЖЕННЯ
Вартість, грн.
ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ
Запис дослідження на цифровий носій
200

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити