ЗАЛИШТЕ ВІДГУК
Детальніше
0800 210 901
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
Как проехать?
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
Як проїхати?
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13
Як проїхати?
Спецiальнi пропозицii Цiни
0800 210 901
(безкоштовно з усіх телефонів на території України)
Працюємо щодня:
з 7:00 до 20:00
Завжди Вам раді:
м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 49
м. Херсон, вул. Iллi Кулика, 33-А
м. Херсон, вул. Потьомкiнська, 85/13

CLaCS кріолазер та кріосклеротерапія -

Це революційний метод видалення судинних зірочок та капілярів ніг. Основною відмінністю процедури від інших способів видалення уражених капілярів є мультифакторний вплив на хвору вену

Перед проведенням процедури обов’язкова консультація флеболога + УЗД вен нижніх кінцівок та здача необхідних аналізів.

Як відбувається процедура?
  • Обробка судин. Під час процедури судини обробляються лазером, який викликає видимий тепловий вплив на вени. Через довжину хвилі 1064nm лазера енергія поглинається більше кров'ю ніж шкірою. Це дозволяє здійснювати вибірковий тепловий вплив на вену без пошкодження шкіри.
  • Введення склерозанту. Після впливу лазера на судини у них вводиться хімічний склерозант. Як і лазерна абляція, склеротерапія також проводиться під контролем світлового зображення.
  • Охолодження шкіри за допомогою кріо-апарату. Вся процедура проводиться з використанням кріо-насадки лазера, яка виробляє безперервний потік охолодженого повітря, забезпечуючи блокаду больових рецепторів та усуваючи дискомфорт. Крім того, охолодження зони маніпуляції мінімізує ризик утворення гематом та інших слідів.
  • Комплексне поєднання відразу трьох методів: низькотемпературного впливу, лазерного лікування та склеротерапії дозволяє досягти значно більшого ефекту ніж при застосуванні їх окремо: вже після першої процедури видно чудовий результат.

Запишіться на консультацію

записатися подзвонити